KARŞIYAKA ÇARŞI KEMALPAŞA CADDESİNDE KİRALIK 1+1 BÜRO&OFİS

İzmir, Karşıyaka, Donanmacı Mah
PaylaşBağlantıyı Kopyala
KiralIk Ticari
76 m2
Büro & Ofis 

Fiyat için bilgi alınız

• Kiralamaya konu 1+1 taşınmaz 76 m² brüt alana sahip olup bir iş merkezinin 4.katında yer almaktadır. Tadilatlı, temiz ve bakımlıdır. Asansörlüdür. Her katta iki 1+1 bağımsız bölüm vardır.​

• Tabela değeri yüksektir. Ön cepheye tabela asma hakkına sahiptir. Komşuları, hukuk bürosu, güzellik merkezi, mali müşavirlik, sigorta acentesi vb. maksatla kullanılmaktadır. Diş kliniği, doktor muayenehanesi vb. amaçlar için kullanılabilir.

• Karşıyaka Çarşının ortasında, Karşıyaka İskele, İZBAN ve TRAMVAY ve minibüs duraklarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ulaşım ve adrese erişim oldukça kolaydır.

• Egem İş Merkezinde yer almaktadır.

• İş merkezinin oturduğu arsanın alanı 197 m²’dir.

ÇALIŞMA USULÜMÜZ:

• Emlak danışmanı bu portföyün kiralanması için pazarlanmasında TEK YETKİLİDİR, ilgilenen müşterilere randevu ile taşınmaz gösterim belgesi imzalatılmak suretiyle gösterim yapılabilir.

• Emlak danışmanı takımı ile birlikte çalışır, takımında Şehir Plancısı, Değerleme Uzmanı, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Mali müşavir, dijital pazarlama uzmanı yer almaktadır. Tüm taraflar için çözüm odaklı bir yaklaşımla pazarlama, kiralama ve alışveriş sürecine katkı sunar.

• Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası: 3501217-039. Mesleki Yeterlilik Belge Numarası: YB0199/17UY0333/3119

• 5.6.2018 tarihli ve 14.10.2020 güncelleme tarihli ve 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği yürürlüğe giriş tarihi 15.10.2020 tarihinden itibaren, hizmet alacağınız ofisin yetki belgesi, danışmanın mesleki yeterlilik belgesi olduğunu görmenizi, istemenizi, Ticaret Bakanlığının Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi’ne giriş yaparak hizmet alacağınız emlak danışmanının ve işletmenin Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de mülkünüzün bu kalitede pazarlanmasını istiyorsanız lütfen arayınız.

Ticari mülkte 4. yıl

“Danışmanlık 4.0 ile değer katalım.®”

“Büyük işler güvenle biter, asıl sermayem sizin güveninizdir.®”

Gayrimenkul Detayları

İş Yeri TipiBüro & Ofis 
Bina Yaşı26-30 Yıl
Bulunduğu Kat4. Kat
Brüt m276
Net m276
IsınmaKlima

Harita

Loading...