logo

Cihat Erdoğan

Ticari mülklerin pazarlanmasında veya aranıp bulunmasında deneyimi ve ekibiyle profesyonel destek sunan Ticari Gayrimenkul Danışmanı | ACP Akredite | TİGA Üyesi | TÜGEM Ticari Network Üyesi | İAOSB | ALOSBİ

İş dünyasındaki yaklaşık 25 yıllık deneyimimi, ticari emlak sektöründe yani ofis, fabrika, depo, arsa, dükkan vb. ticari mülklerin pazarlanması veya bunlardan ihtiyaç duyulanlarının aranıp bulunması için danışmanlık ve aracılık hizmeti verilmesi üzerinde geliştiriyorum. Son beş yılım boyunca, sektörün öncülerinden REMAX’in knowhow’ı ve REMAX MODEL’in İzmir’deki güçlü ekibi ile çalışma fırsatı buldum, satış ve ciro başarıları elde ettim, tecrübe kazandım.

Şimdi kendi markam (MET-CO GAYRİMENKUL) ve ekibim ile birlikte kuzey İzmir’de yer alan sanayi bölgelerine odaklanmaya karar verdim. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB), Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ), İzmir Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (İMPİOSB), Karşıyaka Çarşı ve Bayraklı Ofis ve Plazalar bölgesinde çalışmalarımı yoğunlaştırıyorum. Bunun dışında Kuzey İzmir bölgesi ve memleketim Aydın’da arsa /arazi çalışmaları da yürütüyorum. Yeni ofisim Atatürk OSB’dedir.

Özellikle Organize Sanayi Bölgelerinde, şehrin merkezinde, ofis ve cadde mağazacılığı için elverişli yerlerde konuşlu veya konumlanmak isteyen kurum ve girişimcilerle çalışmalarımı bölge ve ihtiyaç analizi ile ekspertiz yaparak yürütüyorum.

Takımımda yer alan eşim Aylin Erdoğan konut işleriniz için REMAX MODEL’de çalışmalarını halen sürdürmektedir. Ayrıca Yönetici Asistanı olarak Önem İlayda BİNİCİ birlikte çalışıyorum.

Bu çalışmaların yanı sıra Türkiye çapında birer yapı olan TİGA – Ticari Gayrimenkul Derneği ve TÜGEM – Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği çalışmalarında aktif rol oynamaya, sektörün gelişimine katkı sunmaya ve gelişimin içinde önem veriyorum.

Ticari Gayrimenkul Danışmanı
Eğitim
ENDÜSTRİYEL ÜRETİM TESİSLERİNİN DEĞERLEME İŞLEMLER2021
ACP-ACCREDİDİTED COMMERCİAL PROFESSİONLAL2021
ARSA VE KADASTRO EĞİTİMİ2022
TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI SERTİFİKAS2022
MİLYONERDEN MİLYONERE2021
Power Start Danışmanlık Sertifikası Eğitimi- REMAX2019
Satışta Müzakere Teknikleri - Kayhan YILDIRIM 2023
Ödüller
2022 YILDIZLAR KULÜBÜ2022
2023 REMAX YÜZDE 100 KULÜBÜ2023
Yabancı Dil
İngilizce
Uzmanlık Bölgesi
İAOSB
ALOSBİ
Menemen Plastik İhtisas OSB
Merkez İzmir Ofis-Plaza
Bayraklı Ofis-Plaza
Karşıyaka Çarşı Dükkan-Mağaza
İzmir Arsa-Arazi
Aydın Arsa-Arazi
Kuzey İzmir Fabrika-Depo
Uzmanlık Konusu
Ticari
Arsa
Sanayi
Mesleki Yeterlilik Belge No
YB0199/17UY0333/3119