KARŞIYAKA ÇARŞI CEPHELİ SATILIK ZEMİN ÜSTÜ 1+1 BÜRO&OFİS

İzmir, Karşıyaka, Donanmacı Mah
PaylaşBağlantıyı Kopyala
SatIlIk Ticari
63 m2
Büro & Ofis 

Fiyat için bilgi alınız

KARŞIYAKA ÇARŞI CEPHELİ SATILIK ZEMİN ÜSTÜ 1+1 BÜRO&OFİS ​

• Satışa konu 1+1 taşınmaz 75 m² brüt alana sahip olup bir iş merkezinin zemin üstü 1.katında yer almaktadır.  Her katta iki 1+1 bağımsız bölüm vardır.

• Karşıyaka Çarşı Kemalpaşa Caddesine (ana cadde) cephelidir. Tabela değeri yüksektir. Tabela değerinden istifade etmek isteyen iş kolları için uygundur. Komşuları, hukuk bürosu, güzellik merkezi, mali müşavirlik, sigorta acentesi vb. maksatla kullanılmaktadır.

• Mülk sahibinin talebi ve ticari nedenlerle anonim fotoğraflar kullanılmış olup ciddi müşterilerimize ofisimizde sunumla tanıtım yapılacaktır. Sonrasında istenirse yer gösterimi de yapılabilecektir.

• Karşıyaka Çarşının ortasında, Karşıyaka İskele, İZBAN durağı, ve minibüs duraklarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

• İş merkezinin oturduğu arsanın alanı 197 m²’dir. Mesken tapuludur.

ÇALIŞMA USULÜMÜZ:

• Bu portföyün satış için pazarlanmasında TEK YETKİLİDİR, ilgilenen müşterilere randevu ile taşınmaz gösterim belgesi imzalatılmak suretiyle gösterim yapılabilir.

• Takımı ile birlikte çalışır, takımında Şehir Plancısı, Değerleme Uzmanı, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Mali müşavir, dijital pazarlama uzmanı yer almaktadır. Tüm taraflar için çözüm odaklı bir yaklaşımla pazarlama, kiralama ve alışveriş sürecine katkı sunar.

• Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası: 3501217-039. Mesleki Yeterlilik Belge Numarası: YB0199/17UY0333/3119

• 5.6.2018 tarihli ve 14.10.2020 güncelleme tarihli ve 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği yürürlüğe giriş tarihi 15.10.2020 tarihinden itibaren, hizmet alacağınız ofisin yetki belgesi, danışmanın mesleki yeterlilik belgesi olduğunu görmenizi, istemenizi, Ticaret Bakanlığının Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi’ne giriş yaparak hizmet alacağınız emlak danışmanının ve işletmenin Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de mülkünüzün bu kalitede pazarlanmasını istiyorsanız lütfen arayınız.

Ticari mülkte 4. yıl

“Danışmanlık 4.0 ile değer katalım.®”

“Büyük işler güvenle biter, asıl sermayem sizin güveninizdir.®”

Gayrimenkul Detayları

İş Yeri TipiBüro & Ofis 
Bulunduğu Kat1. Kat
Brüt m263
Net m263
IsınmaKlima

Harita

Loading...