HALİLBEYLİ AYDIN KOÇARLI YOLUNA CEPHELİ SATILIK KUPON ZEYTİNLİK

Aydın, Koçarlı, Halilbeyli Mah
PaylaşBağlantıyı Kopyala
SatIlIk Arsa
25372 m2
Zeytinlik

Fiyat için bilgi alınız

1. ARAZİNİN ÖZELLİKLERİ:

• Taşınmaz ile ilgili Koçarlı Belediyesi İmar Servisi ile yapılan görüşmede, parselin 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında “Tarım Arazisi” Alanında kaldığı ve parsel üzerinde yapılaşma şartları ile ilgili Tarım İl Müdürlüğü’nden görüş alınması gerektiği bilgisi şifahen alınmıştır.

• Parsel köy yerleşik alanı içerisinde kalmamakla birlikte, Halilbeyli Köyüne 300 m mesafededir.

• Parsel üzerinde yaklaşık 240 m2 yüzölçümlü, 2 katlı yapı bulunmaktadır. Yapının bulunduğu bölgeden geniş, ferah ve panoramik ova manzarası görülebilir.

• Taşınmazın tarımsal amaçlı kullanımı mümkündür. Parsel üzerinde muhtelif sayıda 50-60 yaşlarında zeytin ağacı, armut ağaçları, ayva ağaçları, fıstık çamları, Antep fıstığı, badem, bağ ve sahlep (doğal orkide) ağaçları mevcuttur.

• Ulaşımı oldukça kolaydır, asfalt yol taşınmazın önüne kadar ulaşmaktadır. Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşım imkanından faydalanılabilir.

• Aydın-Koçarlı Yola 290 m cephelidir. Taşınmazın en yüksek noktası, yoldan yaklaşık 13-14 m yüksek kottadır.

SU: İçinde su kalitesi yüksek bir sondajı bulunmaktadır. Şebeke suyu aboneliği vardır.

ELEKTRİK: Şebeke Elektriği ve aboneliği vardır, sokağa komşu kenarında geceleyin sokak aydınlatması yapılmaktadır.

• İçerisinde yaklaşık 450 adetten fazla zeytin ağacı vardır. Bu ağaçları sondajdan alınan suyu kullanarak kurulu damlama sistem ile sulamak mümkündür.

2. KONUMU:

• Zeytinlik, Koçarlı ilçe merkezine 2.5 km, Aydın il merkezine 20 km, ADÜ Ziraat Fakültesi 4 km, Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’ne 7 km Aydın uzaklıktadır. Kuş uçumu 500 m kuzeyinde halen inşası süren 152 kilometrelik Söke - Karacasu "turizm yolu" bulunmaktadır.

BÖLGE: Çevresinde et ve süt üretimi yapan çok sayıda besi çiftlikleri, domates ve çilek üretimi yapan yeni nesil birçok modern seralar, çilek üretimi yapılan klasik seralar, keçi sütü ile mama üretimi yapılan bir endüstriyel tesis, içinde bağ / çiftlik evi bulunan çok sayıda bahçe ve çiftlik, 5 km mesafede benzinlik, kasap, market ve lokanta bulunan bir yerleşim yeri yer almaktadır. Bölgede yoğun olarak besi çiftliği, seracılık gibi tarımsal faaliyetler yapılmakta olup özellikle çilek üretimine yönelik yatırımlarda artış gözlemlenmektedir.

3. YATIRIM POTANSİYELİ:

Ulaşım imkanlarının iyi olması, içinde elektrik ve suyun bulunması, mevcut damlama sistemi ile sulama yapılabilmesi, çiftlik evi imkanı sunması mülkün yatırım değerini artırmaktadır. İçerisinde yaklaşık 450’den fazla zeytin ağacı vardır. Mevcut durumda yıllık 18-20 ton zeytin üretmek ve 3.5 – 4 ton zeytinyağı elde etmek imkanı vardır.

4. ÇALIŞMA USULÜMÜZ:

• REMAX MODEL ve Ticari Gayrimenkul Danışmanı Cihat Erdoğan (0 530 419 14 71) bu portföyün pazarlamasında, 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği 15. Maddesi uyarınca tek yetkilidir, ilgilenen müşterilere sadece Taşınmaz Gösterme Belgesi imzalatılmak suretiyle gösterim yapılabilir.

• Cihat Erdoğan takımı ile birlikte çalışır, takımında Şehir Plancısı, Değerleme Uzmanı, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Mali müşavir, dijital pazarlama uzmanı yer almaktadır. Tüm taraflar için çözüm odaklı bir yaklaşımla pazarlama ve alışveriş sürecine katkı sunar.

• Cihat Erdoğan’ın Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası: 3501217-039. Mesleki Yeterlilik Belge Numarası: YB0199/17UY0333/3119

• 5.6.2018 tarihli ve 14.10.2020 güncelleme tarihli ve 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği yürürlüğe giriş tarihi 15.10.2020 tarihinden itibaren, hizmet alacağınız ofisin yetki belgesi, danışmanın mesleki yeterlilik belgesi olduğunu görmenizi, istemenizi, Ticaret Bakanlığının Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi’ne giriş yaparak hizmet alacağınız emlak danışmanının ve işletmenin yetki belgesini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

• Siz de mülkünüzün bu kalitede pazarlanmasını istiyorsanız lütfen arayınız.

Cihat Erdoğan

Gayrimenkul Detayları

Arsa TipiZeytinlik
Brüt m225372
Tapu DurumuMüstakil Parsel

Harita

Loading...