ALLWAYS BORNOVA PROJESİNDE SATILIK DÜKKAN & MAĞAZA

İzmir, Bornova, Kazımdirik Mah
PaylaşBağlantıyı Kopyala
SatIlIk Ticari
90 m2
Dükkan & Mağaza

Fiyat için bilgi alınız

1. KONUMU, MESAFELER:​

• Proje Sanayi Caddesinde, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü İç yolu ve 351’ci sokağın ortasında yer almaktadır. Çevre yoluna çıkış mesafesi 4 km’dir.

• Sanayi durağı Metro istasyonuna yürüyerek 5 dk 230 m., (araçla 1 dk), Park 414’e 800 m., (araçla 2 dk) Yaşar Üniversitesi’ne 1,3 km (araçla 5 dk), Ege Üniversitesi’ne 2,5 km (araçla 10 dk), Forum Bornova’ya 2,5 km (araçla 10 dk) Bayraklı merkeze 5 km (araçla 15 dk), Karşıyaka İskele’ye 10 km (araçla 25 dk) mesafededir.

• Ulaşım ve şehrin kritik noktalarına erişim imkanları açısından iyi bir konumdadır, çevresinde üniversiteler, sosyal imkanlar sunan AVM, restoran vb. yerler vardır.

2. SATIŞA KONU TİCARİ MÜLK HAKKINDA BİLGİ:

• PROJE İLE İLGİLİ BİLGİLER:

 - Proje tamamlanma aşamasına çok yakındır.

 - Proje tamamladığında 55 bin m² alanda, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerine sahip toplam 372 daire ve 48 ticari alan yer alacaktır.

- Ticari alanların yer aldığı bölge, site maliklerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir Pazar alanı olarak tasarlanmakta olup satışa konu dükkan bu alanda 1. Katta yer almaktadır.

• BİNA ÖZELLİKLERİ:

 - Brüt 90 m2, net 83 m2 boyutlarındaki dükkan site sakinlerinden ve site dışından günlük ihtiyaçların karşılanabileceği hizmet sektörlerine uygun olduğu düşünülmektedir.

 - Bitişiğinde aynı boyutlarda bulunan dükkan da aynı mülk sahibine aittir, satışa konu olabilir ve bu sayede alan genişletilebilir.

 - Dükkanlar natamam teslim edilecektir.

 - İçinde tuvaleti mevcuttur.

4. ÇALIŞMA USULÜMÜZ:

• Gayrimenkul danışmanı bu portföyün satışı için pazarlanmasında tek yetkilidir, ilgilenen müşterilere taşınmaz gösterim belgesi ile gösterim yapılabilir.

• Gayrimenkul danışmanı takımı ile birlikte çalışır, takımında Konut Pazarlama Uzmanı, Şehir Plancısı, Değerleme Uzmanı, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Mali müşavir, dijital pazarlama uzmanı ve yönetici asistanı yer almaktadır. Aracı sıfatıyla tüm taraflar için çözüm odaklı bir yaklaşım ile pazarlama ve alışveriş sürecine katkı sunar.

• Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası: 3501217-039. Mesleki Yeterlilik Belge Numarası: YB0199/17UY0333/3119

• 5.6.2018 tarihli ve 14.10.2020 güncelleme tarihli ve 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği yürürlüğe giriş tarihi 15.10.2020 tarihinden itibaren, hizmet alacağınız ofisin yetki belgesi, danışmanın mesleki yeterlilik belgesi olduğunu görmenizi, istemenizi, Ticaret Bakanlığının Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi’ne giriş yaparak hizmet alacağınız emlak danışmanının ve işletmenin Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de mülkünüzün bu kalitede pazarlanmasını istiyorsanız lütfen arayınız.

ACP-Akredite Ticari Profesyonel

Ticari mülkte 4. yıl

“Danışmanlık 4.0 ile değer katalım.®”

“BÜYÜK İŞLER GÜVENLE BİTER, ASIL SERMAYEM GÜVENDİR.®”

Gayrimenkul Detayları

İş Yeri TipiDükkan & Mağaza
Brüt m290
Net m290
IsınmaIsıtma Yok

Harita

Loading...