MARTI TOWERDA SATILIK TAM KAT OFİS + TERAS KATI

İzmir, Konak, Çınarlı Mah
PaylaşBağlantıyı Kopyala
SatIlIk Ticari
1500 m2
Büro & Ofis 

Fiyat için bilgi alınız

CİHAT ERDOĞAN’DAN MARTI TOWER’DA SATILIK TAM KAT OFİS + TERAS KATI

• Satışa konu gayrimenkul, yaklaşık 750 brüt alana sahip OFİS KATI ve bir üst teras katından oluşmaktadır. 2010 yılında kullanıma açılmış İzmir’in en prestijli plazalarından bir olan Martı Tower’ın 21. Katı ile teras katında yer almaktadır. Çağrı merkezi veya OFİS olarak kullanılması mümkündür. Şirket merkezi, hukuk bürosu, mali müşavirlik, muayenehane/klinik vb. büyük alanlı kurumsal ihtiyaçlar için değerlendirilebilir. Fotoğraflar, video ve aşağıdaki tanıtım notundan satılık gayrimenkulün (teras katı dahil) özellikleri ve diğer konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

1. KONUMU, MESAFELER, ULAŞIM:

İzmir’in yeni kent merkezinin ortasında, İzmir Adliyesinin hemen yanında, Şehit Fethi Sekin Caddesi ile Manas Bulvarı kesiştiği köşede yer almaktadır.

Araç ile İzmir Çevre Yolu (E-87) çıkışına 3.6 km/5dk, İzmir Limanına 4 km/10dk, Alsancak Cumhuriyet Meydanına 5.5 km/15dk, Kaarşıyaka’ya 9 km/10dk, Atatürk OSB’ye 20 km/20 dk, Kemalpaşa OSB’ye 22 km/25 dk, Aliaağa OSB (ALOSBİ)’ye 65 km/45 dk, Manisa’ya 45 km/40 dk, Adnan Menderes Havalimanına 30 km/30 dk mesafededir.

Yürüyerek İZBAN Salhane İstasyonuna 750 m/10 dk, İzmir Metrosu Stadyum durağına 1400 m/15 dk mesafededir. ESHOT Belediye otobüs ve dolmuş/minibüs durakları ise hemen plazanın önünde yer almaktadır. Plazanın konumu çalışanlar için kolay erişim ve toplu ulaşımı kullanma imkanı sunmaktadır.

2. SATILIK GAYRİMENKUL HAKKINDA BİLGİ:

•  ÖNCEKİ KULLANIMI: 21. Kat Çağrı Merkezi olarak teras katı ise halen mülk sahibinin kendi firma personeli için ofis, yemekhane ve kafeterya olarak kullanılmaktadır.

•  21. KATIN GENEL ÖZELLİKLERİ: Satışa konu ofis katı 750 m² brüt alana sahiptir. Üstünde teras katı vardır. Ofis Katına 4 adet 7 kişilik OTİS marka yüksek hızlı (2.5 m/s) asansörler ile ulaşılabilmektedir. Kat girişinde 40 resepsiyon alanı sizi karşılamaktadır. Ofis batı köşelerinde yer alan cam duvar ile kapatılmış 30’ar m² iki ofis ve 10 m² kapalı sistem odası, küçük kiler ve temizlik odası vb. alanlar dışında tamamen AÇIK OFİS şeklindedir. Tavan yüksekliği 2.8 m’dir. Ofis katı dört cepheli olup 360 derece panoramik deniz ve İzmir manzarasına sahiptir. Katta 8 adet kadın & erkek tuvaleti vardır. Stor perde kullanılmıştır. Kata özel bağımsız ısıtma-soğutma sistemi mevcuttur. Camlar kontrollü olarak açılabilmektedir. Ofis içlerinde duman dedektörü ve sprinklerler ile yangın algılama ve söndürme sistemi oluşturulmuştur.

Ofis katından iki ayrı merdiven (birisi yangın) kullanılarak kata erişilebilir veya kat tahliye edilebilir.

Ofis katından bir merdiven ile üst katta bulunan teras katına ulaşılabilir.

Kata tahsisli numaralı 10 araçlık kapalı otopark kullanım hakkı mevcuttur.

•  TERAS KATININ ÖZELLİKLERİ: Teras katı 750 m² brüt alana sahiptir. Bu alanın 260 m²’lik bölümü kapalı kalan bölümü pergola ile kapatılmış alan olmak üzere tamamı kapalıdır. 21. Kattan merdiven ile ulaşılabilmektedir. Katın bir bölümü ofis, bir bölümü mutfak kalan bölümü ise yemekhane & kafeterya olarak düzenlenmiştir. Çalışanların yemek ve dinlenme ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek yeterliliktedir.

KOMŞULARI: Martı Tower‘ın bina profilini bankalar (zemin katta), hukuk büroları, klinikler, bilişim firmaları ve şirket merkezleri oluşturmaktadır.

3. MARTI TOWER HAKKINDA BİLGİ:

• Bina hakkında Martı Tower Yönetiminin aktif olarak kullanılan resmi internet sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

• Martı Tower, Yeni Kent Merkezi’nde Konak ilçesi ve Çınarlı Mahallesi sınırları dahilinde bulunmaktadır. İzmir adliyesine komşudur. 581 numaralı pafta, 8627 numaralı ada ve 1 numaralı parseldeki 5,617 metrekare alanlı arsada 18 katlı Sunucu Plaza ile birlikte bulunan 23 katlı Martı Tower’ın inşaatına 2005 yılında başlanmış ve ana gayrimenkul 15 Ocak 2010 tarihinde Yapı kullanma izin belgesi alınarak ziyaretçilerini ağırlamaya başlamıştır.

• Martı Tower, 21 normal kat, zemin katı ve bodrum katı olmak üzere 23 kattan oluşmakta olup binanın bodrum katı ve 2-3-4-5-6’ncı katları Yönetim Planı ile tahsisli kapalı otopark olarak kullanılmaktadır.

• İzmir Büyükşehir Belediyesi Yüksek Yapılar Yönetmeliği’ne uygun olarak inşa edilen binada Otis marka 4 adet yüksek hızlı (2.5 m/s) asansör; iki merdiven, yangın senaryosu gereğince duman dedektörleri, yağmurlama sistemi ve basınçlama fanları; faraday kafesi ve paratoner; hidrofor ve ortak alanları besleyen jeneratör görev yapmakta olup profesyonel yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Otopark girişlerinde kontrollü bariyer giriş çıkış sistemi, otopark içinden binaya kart okuyucu sistemi giriş imkanı vardır. 

• Şehit Fethi Sekin Caddesi No.1’den girilen binada 7/24 karşılama hizmeti verilmektedir.

3. ÇALIŞMA USULÜMÜZ:

REMAX MODEL, ACP-Akredite Ticari Profesyonel Cihat Erdoğan (0 530 419 14 71) bu portföyün satış için pazarlanmasında TEK YETKİLİDİR, ilgilenen müşterilere randevu ile taşınmaz gösterim belgesi imzalatılmak suretiyle gösterim yapılabilir.

• Cihat Erdoğan takımı ile birlikte çalışır, takımında Şehir Plancısı, Değerleme Uzmanı, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Mali müşavir, dijital pazarlama uzmanı yer almaktadır. Tüm taraflar için çözüm odaklı bir yaklaşımla pazarlama, kiralama ve alışveriş sürecine katkı sunar.

Cihat Erdoğan’ın Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası: 3501217-039. Mesleki Yeterlilik Belge Numarası: YB0199/17UY0333/3119

5.6.2018 tarihli ve 14.10.2020 güncelleme tarihli ve 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği yürürlüğe giriş tarihi 15.10.2020 tarihinden itibaren, hizmet alacağınız ofisin yetki belgesi, danışmanın mesleki yeterlilik belgesi olduğunu görmenizi, istemenizi, Ticaret Bakanlığının Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi’ne giriş yaparak hizmet alacağınız emlak danışmanının ve işletmenin Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de mülkünüzün bu kalitede pazarlanmasını istiyorsanız lütfen arayınız.

 

Cihat Erdoğan

REMAX Ticari / ACP-Akredite Ticari Profesyonel

+90 530 419 1471

Ticari mülkte 4. yıl

Danışmanlık 4.0 ile değer katalım.®”

Büyük işler güvenle biter, asıl sermayem sizin güveninizdir.®”

 

Gayrimenkul Detayları

İş Yeri TipiBüro & Ofis 
Bulunduğu Kat3. Kat
Brüt m21500
IsınmaVRV
Tapu DurumuKat Mülkiyeti
Aidat17.000 TRY

Diğer Özellikler

Cephe
Batı, Doğu, Güney, Kuzey
Muhit
Banka, Şehir Merkezi
Ulaşım
Dolmuş, Metro, Otobüs
Manzara
Deniz, Şehir

Harita

Loading...

Video

Randevu Al

Cihat Erdoğan

Gayrimenkul Danışmanı