BOYDERE KÖY YOLUNA CEPHELİ SATILIK KUPON TARLA/ZEYTİNLİK

Aydın, Koçarlı, Boydere Mah
PaylaşBağlantıyı Kopyala
SatIlIk Arsa
14069 m2
Tarla

Fiyat için bilgi alınız

1. ARAZİNİN ÖZELLİKLERİ:

• Taşınmaz ile ilgili Koçarlı Belediyesi İmar Servisi ile yapılan görüşmede, parselin 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında “Tarım Arazisi” Alanında kaldığı, bir bölümünün ise Sulama Tarım Arazisi’nde kaldığı ve parsel üzerinde yapılaşma şartları ile ilgili Tarım İl Müdürlüğü’nden görüş alınması gerektiği bilgisi şifahen alınmıştır.

• Parsel köy yerleşik alanı içerisinde kalmamakla birlikte, Boydere Köyüne 1.300 m mesafededir.

• Parsel Boydere Köy yoluna 100 m cephelidir.

• Parselde yol kenarından yaklaşık 10 m yükseklikte olan bölgede ortalama 120 m2 yüzölçümlü sulama havuzu bulunmaktadır. Yapının bulunduğu bölgeden geniş, ferah ve panoramik ova manzarası görülebilir.

• Parselin etrafında yaklaşık 200 m uzunlukta taş istinat duvarı inşa edilerek arazi korunmuştur.

SU: Parselin içerisinde artezyen mevcuttur. Şebeke suyu yakın mesafededir.

ELEKTRİK: Şebeke Elektriği vardır.

• Taşınmazın tarımsal amaçlı kullanımı mümkündür. Parsel üzerinde muhtelif sayıda 10 yaşlarında zeytin ağacı, muhtelif sayıda asma kökü ve çeşitli meyve ağaçları mevcuttur.

• Ulaşımı oldukça kolaydır, asfalt yol taşınmazın önünden geçmektedir. Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşım imkanından faydalanılabilir.

2. KONUMU:

• Tarla, Koçarlı ilçe merkezine 11.5 km, Aydın il merkezine 15 km, ADÜ Ziraat Fakültesi 5 km, Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’ne 6 km Aydın uzaklıktadır.

BÖLGE: Çevresinde et ve süt üretimi yapan çok sayıda besi çiftlikleri, domates ve çilek üretimi yapan yeni nesil birçok modern seralar, çilek üretimi yapılan klasik seralar, keçi sütü ile mama üretimi yapılan bir endüstriyel tesis, içinde bağ / çiftlik evi bulunan çok sayıda bahçe ve çiftlik, 5 km mesafede benzinlik, kasap, market ve lokanta bulunan bir yerleşim yeri yer almaktadır. Bölgede yoğun olarak besi çiftliği, seracılık gibi tarımsal faaliyetler yapılmakta olup özellikle çilek üretimine yönelik yatırımlarda artış gözlemlenmektedir.

3. YATIRIM POTANSİYELİ:

Ulaşım imkanlarının iyi olması, içinde elektrik ve suyun bulunması, gerekli izinlerin alınmasını müteakip  çiftlik evi inşa etme imkanı sunması mülkün yatırım değerini artırmaktadır.

4. ÇALIŞMA USULÜMÜZ:

• REMAX MODEL ve Ticari Gayrimenkul Danışmanı Cihat Erdoğan (0 530 419 14 71) bu portföyün pazarlamasında, 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği 15. Maddesi uyarınca tek yetkilidir, ilgilenen müşterilere sadece Taşınmaz Gösterme Belgesi imzalatılmak suretiyle gösterim yapılabilir.

• Cihat Erdoğan takımı ile birlikte çalışır, takımında Şehir Plancısı, Değerleme Uzmanı, Avukat, Bilgisayar Mühendisi, Mali müşavir, dijital pazarlama uzmanı yer almaktadır. Tüm taraflar için çözüm odaklı bir yaklaşımla pazarlama ve alışveriş sürecine katkı sunar.

• Cihat Erdoğan’ın Taşınmaz Ticareti Yetki Belge Numarası: 3501217-039. Mesleki Yeterlilik Belge Numarası: YB0199/17UY0333/3119

• 5.6.2018 tarihli ve 14.10.2020 güncelleme tarihli ve 30442 sayılı Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği gereği yürürlüğe giriş tarihi 15.10.2020 tarihinden itibaren, hizmet alacağınız ofisin yetki belgesi, danışmanın mesleki yeterlilik belgesi olduğunu görmenizi, istemenizi, Ticaret Bakanlığının Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi’ne giriş yaparak hizmet alacağınız emlak danışmanının ve işletmenin yetki belgesini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

• Siz de mülkünüzün bu kalitede pazarlanmasını istiyorsanız lütfen arayınız.

Cihat Erdoğan

RE/MAX Ticari Gayrimenkul Danışmanı

Gayrimenkul Detayları

Arsa TipiTarla
Brüt m214069
Tapu DurumuMüstakil Parsel

Harita

Loading...